Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
cz
CZK
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Optická spojka singlemode duplex LC-LC, APC

Přidat do oblíbenýchOptická spojka singlemode duplex LC-LC, APC
Konektor: LC/LC</br> Broušení: APC</br> Typ vlákna: Singlemode</br></p>.

Kód produktu10101502
Part numberLC/LC DPX-SM APC
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:OEM
Skladová dostupnost:Skladem44ks
Běžná cena
76 Kč
Vaše cena bez DPH
56.20 Kč
Vaše cena včetně DPH
68 Kč






Přidat produkt k porovnání >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Duplexní spojka

Konektor: LC/LC
Broušení: APC
Typ vlákna: Singlemode

.
Typ vlákna: Singlemode
Typ kabelu: Spojka
Typ konektoru: LC
Aktuální cena produktu je68Kč  s dph
Váš e-mail