Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
cz
CZK
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Optická spojka singlemode simplex SC-SC, APC

Přidat do oblíbenýchOptická spojka singlemode simplex SC-SC, APC
<p>Konektor: SC/SC</br> Broušení: APC</br> Typ vlákna: Singlemode</br></p>.

Kód produktu10101505
Part numberSC/SC SPX-SM APC
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:OEM
Skladová dostupnost:Skladem36ks
Běžná cena
51 Kč
Vaše cena bez DPH
37.19 Kč
Vaše cena včetně DPH
45 Kč






Přidat produkt k porovnání >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Simplexní spojka

Konektor: SC/SC
Broušení: APC
Typ vlákna: Singlemode

.
Typ vlákna: Singlemode
Typ kabelu: Spojka
Typ konektoru: SC
Aktuální cena produktu je45Kč  s dph
Váš e-mail