Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
cz
CZK
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Solarix Patch kabel 9/125 LCupc/SCupc SM OS 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OS-1M-D

Novinka
Přidat do oblíbenýchSolarix Patch kabel 9/125 LCupc/SCupc SM OS 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OS-1M-D
SXPC-LC/SC-UPC-OS-1M-D<br> Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód produktu10102097
Part number70232119
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobce:Solarix
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
365 Kč
Vaše cena bez DPH
209.09 Kč
Vaše cena včetně DPH
253 Kč






Přidat produkt k porovnání >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Patch kabel 9/125 LCupc/SCupc SM OS 1m duplex

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Optické patch kabely Solarix jsou určeny pro telekomunikační aplikace a datová centra. Poskytují flexibilní propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. Patch kabely disponují pláštěm LSOH. Ferule optických patch kabelů jsou v provedení UPC (ultra physical contact).

Technické informace
Plášť: LSOH
Konektor: LC/SC
Broušení ferule: UPC/UPC
Průměr ferule: 1.25 mm/2.5 mm
Typ vlákna: G.652.D
Délka: 1 m
Max. zpětný útlum: >50 dB
Max. vložný útlum: <0.3 dB
Cykly připojení odpojení: min. 1000
Rozměr vlákna: 9/125 µm
Průměr primární ochrany vlákna: 250 µm
Průměr sekundární ochrany vlákna: 900 µm
Vnější průměr simplexního kabelu: 2.0 mm
Tahový prvek: aramidová příze
.
Typ vlákna: Singlemode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: SC
Aktuální cena produktu je253Kč  s dph
Váš e-mail